Про клініку

Про клініку

ПрімаДент – клініка сімейної стоматології. Тут народжується ідеальна посмішка. Стоматологія клініки ПрімаДент включає в себе терапевтичний, хірургічний, ортодонтичний та ортопедичний напрями, а також дитячу стоматологію.

 

Фотогалерея

3D турТехнології

Устаткування та обладнання

Ми використовуємо стоматологічні установки нового покоління від одного з кращих світових виробників “KaVo Dental Excellence”. Кваліфіковані стоматологи клініки використовують у своїй роботі новітні медичні технології, тому лікування проводиться швидко, безболісно і ефективно. Крім того, воно буде мати ще й тривалий ефект, оскільки в клініці застосовуються сучасні препарати.

technology

Партнери

Ми співпрацюємо із кращими зуботехнічними лабораторіями, які виготовляють нам у найкоротші терміни якісні ортопедичні та ортодонтичні конструкції.

technology

Міжнародні стандарти стерилізації

Ми дотримуємось міжнародних стандартів стерилізації та зберігання всього стоматологічного інструментарію. У нашій клініці новітні німецькі стерилізаційна камера  та пакувальна машина MELAG.

technology

Рентген кабінет

У сучасній стоматології роль рентгенологічного методу дослідження неухильно зростає. Цьому сприяли значні досягнення стоматологічної науки. А головне - прогрес у розвитку рентген і комп'ютерної техніки. Поява нових методів дослідження (цифрова рентгенографія, комп'ютерна томографія), все це призвело до перегляду уявлень про діагностику багатьох захворювань щелепно-лицевої області у дорослих і дітей. Наша клініка використовує найновіші та сучасні методи рентгенологічної діагностики.

technology

Інтер'єр

В нашій клініці найсучасніший інтер'єр, вдосконалена система вентиляції та кондиціонування, скляні сходи з підсвіткою, лед освітлення кабінетів.

technology

Відгуки пацієнтів

    Контакти

    Записатись на прийом

      Перший раз